5 akcesoriów, dzięki którym uświetnisz swój skuter elektryczny

Aktualności

Posiadanie wydajnego, energooszczędnego elektrycznego motocykla przynosi wiele satysfakcji. Jednak do pełni szczęścia brakuje akcesoriów, dzięki którym poruszanie się tym pojazdem będzie jeszcze przyjemniejsze. Zobacz, w jakie gadżety warto zainwestować. Poznaj ofertę sklepu Super Soco.

Owiewka

Lubisz jeździć na swoim motocyklu elektrycznym w różnych warunkach? Postaw na owiewkę, która pozwoli Ci na prowadzenie pojazdu w czasie wiatru. Specjalna szyba zabezpieczy nie tylko przed warunkami atmosferycznymi, ale także owadami czy kamieniami. Dzięki temu, bez względu na pogodę, niestraszne Ci będzie poruszanie się na skuterze elektrycznym.

Dowiedz się też, kiedy skuter może być Ci potrzebny, czytając artykuł: Elektryczny skuter – 5 sytuacji, kiedy warto go kupić

Stelaż pod kufer

Ulepsz swój miejski skuter, sięgając po tego rodzaju rozwiązanie! Stelaż umożliwi Ci wygodne zamontowanie kufra, co wpłynie na możliwość przewożenia rzeczy, np. niezbędnych na piknik czy dodatkowych, ciepłych ubrań, które możesz założyć pod swój strój podczas przerwy od jazdy. Lekka konstrukcja stelażu sprawia, że poruszanie się jest równie komfortowe, co przed montażem. Poza tym taki gadżet nie wpływa na właściwości jezdne motocykla elektrycznego.

Uchwyt dla pasażera z tyłu skutera

Zależy Ci na tym, by zabierać w podróże ze sobą bliską osobę? Zadbaj o jej bezpieczeństwo w trakcie jazdy, stawiając na solidny uchwyt, który możesz zamontować z tyłu skutera. Podczas wspólnego przemierzania drogi, Twój pasażer może trzymać się go obiema rękami.

Stosowanie takiego uchwytu dla pasażera z tyłu skutera elektrycznego zapobiega  przeszkadzaniu kierowcy podczas jazdy, np. poprzez obejmowanie go w trakcie przemierzania kolejnych kilometrów. Dzięki temu jazda jest bardziej bezpieczna dla obu stron.

Więcej o bezpieczeństwie przeczytasz w artykule: Elektryczny skuter a bezpieczeństwo. Porady i wskazówki dla użytkowników

Dodatkowy podnóżek dla pasażera

Jeżeli uwielbiasz podróżować z inną osobą, np. ze swoją drugą połówką albo przyjacielem, idealnym rozwiązaniem będzie tu skorzystanie z dodatkowego podnóżka z oferty naszego sklepu internetowego. W komfortowy sposób poszerzy on przestrzeń przeznaczoną na stopy pasażera. Podnóżki wykorzystuje się do tego, by zwiększyć nie tylko wygodę pasażera, ale też kierującego motocyklem. Dzięki temu wspólne podróżowanie będzie dla Was prawdziwą przyjemnością. Wybór podnóżka uzależniony jest od modelu jednośladu, jakim się poruszasz. To element widoczny, który ma wpływ na ogólny wygląd pojazdu. Dlatego chcąc wybrać go w rozsądny sposób, skorzystaj z podpowiedzi naszego doradcy ze sklepu.

Akcesorium poszerzające pod nogi

Zależy Ci na komfortowej jeździe na skuterze elektrycznym? Sięgnij po tego rodzaju gumę poszerzającą pod nogi, dzięki której zyskasz dodatkowe miejsce na stopy podczas jazdy. Odpowiedni kształt takiej podstawki zapewnia wygodę i większą stabilność na motocyklu elektrycznym. Tego typu akcesorium pomaga zachować czystość i estetykę podczas przemierzania trasy.