Elektryczny skuter, a bezpieczeństwo. Porady i wskazówki dla użytkowników

Aktualności

Obecna sytuacja w kraju oraz w Europie skłania do przemyśleń i szukania alternatywnych form przemieszczania się. Pandemia pokazała, jak tradycyjne rozwiązania stosowane od lat mogą stracić racje bytu zaledwie w kilka dni. Skutery miejskie to odpowiedź na potrzebę izolacji społecznej oraz metoda na zapobieganie nadmiernym skupiskom ludzi w komunikacji miejskiej. Jakie z tą zmianą wiążą się zagrożenia, a jakie płyną z niej udogodnienia, opisaliśmy w artykule https://supersoco.pl/dlaczego-motocykl-elektryczny-jest-najlepszym-srodkiem-transportu-do-miasta-5-argumentow/. Dziś pora na zbadanie aspektu bezpieczeństwa pojazdów elektrycznych.

Najlepiej przetestuj osobiście

Nowy rok szkolny i akademicki trwają w cieniu pandemii. Obowiązują nadal obostrzenia i środki ostrożności w przestrzeni publicznej. W trosce o zdrowie własne i najbliższych, zamiast kupować bilet miesięczny na tramwaj, metro lub autobus, zainwestuj w skuter elektryczny jako indywidualny środek transportu. Jeśli wahasz się i nie jesteś pewny, czy poradzisz sobie z obsługą maszyny, odwiedź stronę https://supersoco.pl/ i zapisz się na jazdy testowe. Wizyta u nas może przekonać Cię do tej łatwej i wygodnej formy przemieszczania się. Jej dodatkowe atuty to

  • bezpieczeństwo
  • ekonomia
  • ekologia
  • wygoda
  • niezależność.

Daj się oprowadzić po naszym świecie pojazdów eko.

Bezpieczny czy niebezpieczny – oto jest pytanie

Jazda motocyklem lub skuterem kojarzy się z dość dużym zagrożeniem, tymczasem przy zachowaniu zdrowego rozsądku i przestrzeganiu zasad ruchu drogowego jazda pojazdem elektrycznym jest bezpieczna. Skutery elektryczne Super Soco zostały wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do poruszania się po ulicy. Wyraźne kierunkowskazy, klakson, światła drogowe oraz długie. Design modeli robi wrażenie nie tylko pod względem estetycznym, ale i pod kątem bezpieczeństwa. Pełne oświetlenie LED-owe, zintegrowany system świetlny, najnowsze matryce Matrix LED, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, automatyczny włącznik świateł to tylko kilka z najważniejszych charakterystyk bezpiecznych skuterów miejskich. Długość oświetlenia wynosząca aż 75 metrów to znaczące wsparcie w czasie jazdy po zmroku lub w trudnych warunkach atmosferycznych.

Bezpieczny z natury

Oprócz wysokiej generacji wyposażenia motocykle miejskie mają stosunkowo niewielką prędkość maksymalną. Przemieszczanie się w granicach 40-50 km/h daje dużo czasu na bezpieczne wyhamowanie lub inne manewry. Niewielka masa skutera oraz wysoka manewrowość pozwalają w łatwy sposób panować nad pojazdem w realiach jazdy miejskiej. Skutery elektryczne do jazdy w mieście są niewielkie, a wyrównany rozkład masy pomiędzy przednim a tylnym kołem gwarantuje stabilność w czasie jazdy.

Pewność to sprawdzone źródła

Gwarantem zadowolenia i długiej, bezpiecznej eksploatacji motocykla elektrycznego jest zakup u rekomendowanych dostawców. Super Soco ma zdobytą pozycję na rynku i udziela gwarancji na swoje produkty. Korzystamy tylko z najwyższej klasy komponentów od sprawdzonych dostawców. Śledzimy najnowsze rozwiązania i trendy w świecie motoryzacji ekologicznej, by oferować to, co najlepsze naszym klientom. Z nami możesz wsiąść za kierownicą elektrycznego jednośladu bez obaw!