Skuter elektryczny – idealny pomysł na prezent?

Aktualności

Zastanawiając się nad niebanalnym podarunkiem dla męża, chłopaka lub syna, warto skierować wzrok w stronę ofert firm sprzedających skutery miejskie. Bez względu na okazję elektryczny jednoślad będzie niemałym zaskoczeniem i prezentem, który zrobi ogromne wrażenie. Aby zachwyt nie minął po pierwszej przejażdżce, warto zastanowić się, czy na pewno skuter elektryczny spełni oczekiwania obdarowanego. Kto będzie z takiego prezentu zadowolony, a u kogo skuter będzie jedynie bezużyteczną dekoracją garażu?

Nastolatek za kierownicą

Student lub uczeń z pewnością będzie zadowolony z pierwszego pojazdu w stylu eko, jednak czy maszyna na baterie zaspokoi jego głód wrażeń oraz adrenaliny związanej z prędkością?

Rozsądek vs szaleństwo

Pojazdy elektryczne to z pewnością nie są sportowe ścigacze osiągające 200 km/h, ale czy to jest ich rzeczywista wada? Super Soco CPx oferuje prędkość maksymalną do 90 km/h, a TC-Max osiąga prędkość nawet 100 km/h. Dla początkującego kierowcy jednośladu to zdecydowanie wystarczy. Zważywszy, że skutery elektryczne to pojazdy głównie miejskie, gdzie szczególnie w godzinach szczytu ciężko jest osiągnąć prędkość powyżej 40 km/h, będzie to i tak jeden z najszybszych pojazdów w okolicy. Bezpieczeństwo niedoświadczonego kierowcy jest również nieporównywalnie wyższe, gdy rozwijane prędkości mają rozsądny limit.

Wygląd ma znaczenie

Sporym atutem skuterów Soco jest ich nowoczesna stylistyka. Sportowy design oraz odważne linie i eleganckie kolory pozwolą kierowcy czuć się jak prawdziwy król szos. Wszystkie modele można dokładnie obejrzeć na stronie https://supersoco.pl/.

Oszczędny i wygodny kierowca

Jednoślad elektryczny będzie trafionym prezentem również dla osoby bardzo racjonalnie gospodarującej swoim budżetem. Może nie wyda okrzyku radości na początku, jednak po pierwszym tankowaniu będzie wychwalać Cię pod niebiosa. Skutery elektryczne mają o wiele niższe koszty eksploatacji w porównaniu do pojazdów benzynowych. Na dobrej jakości skuterze elektrycznym jak Super Soco CPx koszt przejechania 100 kilometrów to zaledwie 2 zł. W skali miesiąca, przy obecnych cenach paliwa przekraczających 7 zł/litr daje kilkuset złotowe oszczędności. Niższe koszty serwisu będą również odczuwalne dla osoby przesiadającej się z pojazdu spalinowego na skuter elektryczny.

Skuter zawsze blisko Ciebie

Kolejnym plusem skuterów jest łatwość parkowania oraz duża manewrowość. Można się nimi poruszać sprawnie, wygodnie i bezpiecznie, a parkowanie nie stanowi najmniejszego problemu, nawet tuż przed wejściem do budynku, co stanowi niebywałą wygodę (wie to ten, kto w poszukiwaniu miejsca parkingowego przemierzył kilkaset metrów z torbami pełnymi zakupów).

Bez ładowania nie ma jazdy

Musisz jednak ostrzec nowego właściciela jednośladu, by na zakupy lub w odwiedziny nie jeździł dalej niż 70 km (chyba ze z noclegiem). Skuter elektryczny Super Soco CPX oferuje zasięg do 160 kilometrów z dwiema bateriami. To na codzienne dojazdy do pracy w zupełności wystarczy, jednak wielogodzinna jazda w stronę zachodzącego słońca bez planu wycieczki raczej nie wchodzi w grę.

Dla kochającego naszą planetę

Jeśli masz w rodzinie lub wśród znajomych zagorzałego ekologa, warto zapoznać go z korzyściami posiadania eko-skutera elektrycznego. Zakup podyktowany chęcią ochrony środowiska przed nadmierną emisją spalin zdobędzie serce każdego dbającego o przyszłość naszej planety. Skuter elektryczny jest w 100% ekologiczny oraz bezgłośny, a świadomość, że właściciel przyczynia się do redukcji śladu węglowego oraz globalnego ocieplenia sprawi, że prezent zyska w jego oczach.

Skutery elektryczne – cena

Jeśli chcesz kupić nowy skuter elektryczny, musisz liczyć się z wydatkiem w granicach 10000-20000 zł. Jednak koszty eksploatacji sprawią, że inwestycja ta szybko się zwróci. Na stronie https://supersoco.pl/dobre-ceny-za-skuter-elektryczny-sprawdz-aktualne-promocje-super-soco możesz znaleźć aktualne promocje na CUx, TS. Jeśli postawisz na sprawdzoną markę, zaoszczędzisz w dłuższej perspektywie, ponieważ zainwestujesz w niezawodność, solidność oraz jakość wykonania.