Dobre ceny za skuter elektryczny! Sprawdź aktualne promocje Super Soco

Aktualności

Skuter elektryczny jest bardzo ciekawą alternatywą dla samochodu, roweru czy nawet komunikacji miejskiej. W zakorkowanym mieście każdy sposób, by ominąć zatory i nie tracić cennego czasu jest dobry, dlatego Polacy dosłownie rzucili się na elektryki. Wraz z rosnącą popularnością zeroemisyjnych skuterów spadają ich ceny, co jest świetną informacją dla każdego, kto wcześniej nie mógł sobie pozwolić na taki zakup. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się oferta Super Soco. Udowadniamy, że cena skutera elektrycznego wcale nie musi być zaporowa.

Ile kosztuje skuter elektryczny?

W Super Soco kupisz skuter elektryczny już za 9999 złotych brutto. To promocyjna cena jednego z naszych najpopularniejszych modeli, czyli CUx, który jest odpowiednikiem skutera spalinowego o pojemności 50cc.

CUx to idealny wybór do zatłoczonego miasta. Kompaktowa, stylowa konstrukcja sprawdza się na zatłoczonych ulicach, ułatwia omijanie korków, korzystanie z ciasnych objazdów oraz przeciskanie się pomiędzy zaparkowanymi samochodami. Skuter jest dobrze wyposażony, ponieważ już w standardzie otrzymujesz m.in. lampę LED z zintegrowanym systemem świetlnym 3w1 (światła pozycyjne, kierunkowskazy i światło stop), cyfrowy przełącznik trybów czy inteligentny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Vertical Alignment.

Na co dzień przyda się wielofunkcyjny schowek pod siedzeniem. Silnik elektryczny BOSCH zapewnia bardzo dobre osiągi, doskonałą dynamikę, a pojemna bateria litowa gwarantuje zasięg na jednym ładowaniu nawet do 75-80 kilometrów.

Jeśli szukasz czegoś większego, szybszego i z imponującym zasięgiem, to koniecznie sprawdź naszą nowość na 2021 rok, czyli model Super Soco CPx. Cena tego skutera elektrycznego wynosi 19 900 złotych brutto w wariancie z jedną baterią oraz 24 900 złotych brutto z dwiema fabrycznymi bateriami.

CPx to propozycja dla osób nielubiących jakościowych kompromisów, szukających doskonałej alternatywy dla samochodu nie tylko od święta, ale przez niemal cały rok. Ten elektryczny skuter oferuje prędkość maksymalną aż do 90 km/h, natomiast jego zasięg to nawet do 140 kilometrów (dwie baterie, średnia prędkość 45 km/h, waga kierowcy 75 kilogramów).

Ceny pozostałych skuterów elektrycznych oraz motocykli elektrycznych z oferty Super Soco znajdziesz na naszej stronie internetowej. Korzystaj z aktualnych promocji, ponieważ liczba egzemplarzy jest już mocno ograniczona!

Czym się kierować szukając dla siebie skutera elektrycznego?

Najważniejszym kryterium nie powinna być cena elektrycznego skutera, ale jego funkcjonalność w konkretnych warunkach użytkowych. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim pokonywane dystanse. Jeśli jeździsz mało, w ciągu tygodnia pokonując np. 50-60 kilometrów, to w zupełności wystarczający będzie dla Ciebie wspomniany CUx, a już na pewno w tak dobrej, promocyjnej cenie. Uzupełnienie poziomu baterii raz w tygodniu nie powinno stanowić wielkiego problemu, a i sporo zaoszczędzisz już na etapie zakupu.

Jeśli jednak masz zamiar wykorzystywać skuter elektryczny do codziennych dojazdów do pracy, pokonując kilkadziesiąt kilometrów dziennie, to na pewno dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w model z wyższej półki – tutaj naszym faworytem jest CPx w wariancie z dwoma bateriami litowymi.

Kiedy warto postawić właśnie na skuter elektryczny?

Przede wszystkim wtedy, gdy w większości przemieszczasz się po mieście i masz już serdecznie dosyć tkwienia w korkach oraz wydawania dużych sum na paliwo. W takich warunkach idealnie sprawdza się właśnie skuter elektryczny, którym można np. legalnie poruszać się buspasem oraz zupełnie za darmo parkować w strefie płatnego parkowania.

Skuter elektryczny jest również doskonałą opcją na krótkie dystanse. Wiele osób ma do pracy np. 3-4 kilometry, a użytkowanie samochodu spalinowego na takiej trasie jest w oczywisty sposób szkodliwe dla silnika (nie wspominając już o niebotycznym zużyciu paliwa). Lepiej więc będzie przesiąść się na skuter elektryczny.

Ekologia + ekonomia = czysty zysk

Jazda skuterem elektrycznym przynosi potrójną korzyść. Po pierwsze: oszczędzasz pieniądze, ponieważ przejechanie 100 kilometrów takim pojazdem będzie Cię kosztować około 2 złote (porównaj to z kosztami, jakie ponosisz na zakup paliwa). Po drugie: oszczędzasz mnóstwo czasu nie stojąc w korkach.

Wreszcie po trzecie: dokładasz swoją cegiełkę do poprawy jakości powietrza oraz stanu naszej planety. Skuter elektryczny jest pojazdem zeroemisyjnym, co w dobie tak ogromnego problemu ze smogiem jest wartością samą w sobie, której nie da się przeliczyć na pieniądze.