Czy motocykle elektryczne są na czasie? Najważniejsze kryteria wyboru pojazdu na baterie

Aktualności

Pojazdy elektryczne zyskują z roku na rok na popularności. Współczesne trendy ekologiczne kładą coraz większy nacisk na świadome podejmowanie wyborów związanych ze środowiskiem naturalnym. Pędzące ceny paliw skłaniają do poszukiwań alternatywnych i tańszych form przemieszczania się niż samochód spalinowy. Jeśli szukasz oszczędności, postaw na elektryczny skuter i ciesz się swobodą. Jeśli rozważasz zakup skutera miejskiego, to niniejszy artykuł rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące tej inwestycji. Zajrzyj też na stronę https://supersoco.pl/ i poznaj naszą pasję, jaką są jednoślady elektryczne najnowszej generacji.

Zmiany, zmiany, zmiany

W ostatnim roku cena ropy znacznie podskoczyła do poziomów nienotowanych w historii, co uruchomiło lawinę podwyżek nie tylko benzyny, ale i samych pojazdów spalinowych. Rosnące wymagania dotyczące elektromobilności, nowe możliwości pozyskiwania zielonej energii, a także restrykcje wobec tradycyjnych dwu- i jedno-śladów niespełniających norm ekologicznych to tylko przykłady zmian wpływających na rynek motoryzacyjny nie tylko w Polsce. Nic więc dziwnego, że konsumenci coraz częściej wpisują w wyszukiwarkę frazy związane z pojazdami napędzanymi energią elektryczną. Rynek rozwija się niezwykle szybko. Jak w tym dynamicznym środowisku dokonać dobrego wyboru? Podpowiadamy.

Funkcjonalność przede wszystkim

Jeśli jesteś już przekonany co do zakupu skutera elektrycznego, kolejnym etapem jest odpowiedź na pytanie: w jakim celu i jak będzie on użytkowany? Wybór optymalnego modelu będzie zdeterminowany w głównej mierze zadaniami stawianymi przed nowym pojazdem. Do sporadycznych wypadów i krótkich wycieczek idealny będzie CUx. To nowej generacji skuter elektryczny dostępny z pojedynczą baterią litową o wysokiej jakości 30 Ah, zapewniającej zasięg 75 km. Atutem CUx jest szybki czas ładowania ok. 3,5 godziny. Skuter ma mocny 2700-watowy silnik elektryczny, co gwarantuje frajdę w czasie jazdy. Akumulator można łatwo wyjąć i wziąć ze sobą do pracy i tam podładować. Do kupienia jest na stronie https://supersoco.pl/cux/. Obecna promocyjna cena sprzętu zachęca do podjęcia decyzji o zakupie elektrycznego motocykla w kolorze księżycowej bieli, czerwieni chilli, gwiezdnego srebra lub grafitowej szarości

Intensywna eksploatacja

Jeśli skuter elektryczny ma dowozić Cię codziennie do pracy lub uczelni minimum kilkadziesiąt kilometrów dziennie, to lepszym wyborem będzie model CPx z dwoma bateriami litowymi za 24 900 zł oferujący zasięg 140 km lub TC max pozwalający na wycieczki do 110 km w cenie 20 900 zł

Moc i jeszcze raz moc

Dla wiecznie ścigających się z czasem proponujemy wyśrubowany motocykl elektryczny TPx z silnikiem 3000 W z zawieszeniem typowym dla motocykla wyścigowego. Wysoka manewrowość, łatwa kontrola nad pojazdem, duże przyspieszenie oraz wysokowydajny silnik zagwarantują wiele niezapomnianych wrażeń na drodze. Zasięg 75 km to niewiele, za to doznania intensywniejsze niż podczas 150 km przejażdżki. Łatwy system ładowania baterii pozwoli ochłonąć przed następnymi wyzwaniami.

Wydatki na trasie

Drugą kwestią i ogromnym atutem pojazdów elektrycznych jest koszt eksploatacji. Skuter na baterie jest o wiele tańszy i bardziej ekologiczny. Nie generuje hałasu, spalin oraz każdy przejechany kilometr kosztuje kilka razy mniej niż przy jeździe tradycyjnym pojazdem napędzanym benzyną. Szczegółowe wyliczenia przedstawione zostały w artykule https://supersoco.pl/skuter-miejski-wybrac-elektryczny-czy-spalinowy/.

Dojazdy do szkoły, pracy czy na zakupy, a może weekendowe wypady za miasto? Dopasuj motocykl do swoich potrzeb, a będziesz zachwycony wyborem. Dodatkowa świadomość działania dla dobra ludzkości i całej planety podniesie poziom Twojej satysfakcji.