Z Super Soco na olimpiadę?

Aktualności

Są przed maturą, a pracują na poziomie działalności gospodarczej. To sześcioro licealistów: Szymon, Wojtek, Oskar, Szymon, Filip i Julianna którzy od października realizują projekt społeczny “e-veh” w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii” na temat elektromobilności.

Idee fix ich akcji to promowanie elektromobilności w sposób zrozumiały dla konsumenta i przybliżenie informacji oraz faktów z nią związanych. Już na początku swojej działalności mieli możliwość być gośćmi targów branżowych IMPACT mobility rEVolution na których byli słuchaczami konferencji z udziałem przedstawicieli m.in. Tesli i Super Soco Polska.

Nasz projekt jest odpowiedzią na potrzebę poznania i przedstawienia szerszej publice rozwiązania problemu hałasu i wysokiej emisji w transporcie oraz faktów z tym związanych – mówią członkowie ekipy E-Veh

Jako orędownicy elektromobilności, wspieramy, oczywiście działalność uczniów ŚlTZN. Oni porazili nas entuzjazmem, my ich naszymi pojazdami, więc nie pozostaje nam nic innego, tylko polecać śledzenie ich elektryzujących działań w sieci i nie tylko.