Wyprzedzamy Black Friday

Aktualności

Kończymy sezon – zaczynamy wyprzedaże!

Interesują Cię jednoślady? A może chciałeś kupić sobie skuter elektryczny? Lepszej okazji już nie będzie. Kiedy inni czekają na Black Friday, Super Soco wyprzeda konkurencję w elektrycznym stylu i obniża ceny już teraz. Wyprzedaż ta umożliwia zakup wymarzonego jednośladu w okazjonalnej cenie. Jakie modele zostały objęte promocją?

Super Soco CUx  116009999 zł

CUx to pierwszy inteligentny skuter w stajni Super Soco. Ten w 100 % elektryczny pojazd to rewolucja na rynku e-mobilności. Dzięki niezwykle wydajnemu kinetycznemu silnikowi Boscha, lekkiej i przenośnej (tylko 10,5 kg!) baterii litowej oraz wielofunkcyjnemu schowkowi, Super Soco Cux jest idealną odpowiedzią na zakorkowane miasta. Dzięki wykorzystaniu baterii litowej z ogniwami liderów rynku takich jak Samsung, ATL, czy LG, możesz wyruszyć w podróż nie martwiąc się o ładowanie. W stu procentach elektryczny silnik to nie tylko ważny krok w stronę ekologicznego transportu, ale też ulga dla kieszeni. 100 km jazdy tym skuterem elektrycznym nowej generacji kosztuje zaledwie 1,60 zł! Super Soco Cu-x: Jedź i baw się!

Super Soco TS   12900 9999 zł

Pojawienie się Super Soco TS Naked na rynku w 2016 roku rozpoczęło nową erę e-mobilności. Po wielu latach pracy nad technologią i designem grupa byłych pracowników Hondy zaprezentowała swój pierwszy w 100% elektryczny motorower. Opracowany wspólnie z Bosch silnik oraz niezwykle wydajna bateria z komponentami Samsunga, LG czy Panasonica gwarantują niespotykaną do tej pory wydajność (do 160 km przy dwóch bateriach). Tak jak każdy elektryczny skuter i motorower Super Soco, także TS, to nie tylko moc i osiągi klasycznego motoroweru, ale też odważny i nowoczesny wygląd. Dominujący, agresywny przód, uniesiona linia tylnego siedziska oraz dynamiczne światła led potwierdzają, że Super Soco TS to motorower elektryczny najnowszej generacji.

Super Soco TC  14200 zł 12500 zł

Wyposażony w najlepsze i najnowsze technologie, Super Soco TC to odrodzenie klasyki z lat 50. i jednocześnie początek nowej ery elektromobilności. Ten całkowicie elektryczny motorower w stylu  Cafe Racer wyposażony został wysokowydajny silnik Boscha, gwarantujący dużą moc wyjściową i przyspieszenie odpowiadające spalinowym motocyklom klasy 50. Akumulator litowy z podzespołami technologicznych gigantów, takich jak Samsung, LG, czy Panasonic, mieszczący dwie baterie schowek oraz wykorzystanie aluminiowych elementów konstrukcji pozwalają na przejechanie nawet 160 kilometrów jazdy bez ładowania. Ponadto, dzięki małej wadze baterii (tylko 10,5 kg) można ją zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie będziesz chciał uzupełnić poziom energii. Elektryczny motorower Super Soco TC to nie tylko osiągi i wygląd klasycznych motocykli, ale także ekologiczna oszczędność. Dzięki 100 % elektrycznemu zasilaniu sto kilometrów jazdy kosztuje mniej niż 2zł!

Super Soco TC Max 19999 zł 16999 zł

Dziś w dobie co raz większej eko-świadomości, wszechobecnego e-sharingu i zmieniającego się podejścia Polaków do miejskiej mobilności, swoje elektryczne pojazdy wypuszczają największe stajnie motocyklowe świata. Jednak BMW, KTM, a nawet… Harley Davidson muszą oddać palmę pierwszeństwa marce Super Soco. Według raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego to właśnie Super Soco została najpopularniejszą marką motocykli elektrycznych w 2019 roku w Polsce. Sukces jest tym większy, że wszystkie rejestracje dotyczą jednego modelu – Super Soco TC Maxa.

Autorski projekt silnika o szczytowej mocy 5000 W, 180 Nm momentu obrotowego oraz odważny design w stylu cafe racer sprawiają, że można zakochać w nim od pierwszego ruchu manetką. Na decyzję o wyborze właśnie TC Maxa wpływa też z pewnością wyjmowalna bateria z płaskimi ogniwami litowymi, pozwalają przejechać nawet 110 km na jednym ładowaniu.

Wyprzedażą objęte zostały pojazdy TC Max’19

Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup Super Soco przez nasz sklep (możliwe raty 0%)

  2. Kup Super Soco u dealera!

Nie umiesz się zdecydować? Umów się na bezpłatną jazdę testową!