Tulipany, wiatraki i… Super Soco

Aktualności

Po włoskim Mediolanie i czeskiej Pradze, dwa holenderskie miasta, Eindhoven i Rotterdam dołączyły do rodziny sharingowej Super Soco.

Dzięki systemowi Go Sharing Holendrzy mogą omijać korki korzystając z naszpikowanych najnowszą technologią skuterów elektrycznych Super Soco Cux.

W Eindhoven dodatkowo jest to element akcji promującej ekologiczną miejską mobilność: „Low car diet”, w ramach której przez miesiąc około 150 pracowników Flight Forum zostawia samochody w domach i promuje ekologiczną miejską mobilność.

Super Soco CU-x to pierwszy inteligentny skuter elektryczny w stajni Super Soco. Ten w 100 % elektryczny pojazd to rewolucja na rynku e-mobilności. Dzięki niezwykle wydajnemu kinetycznemu silnikowi Boscha, lekkiej i przenośnej (tylko 10,5 kg!) baterii litowej oraz wielofunkcyjnemu schowkowi, Super Soco Cu-x jest idealną odpowiedzią na zakorkowane miasta.

Dzięki wykorzystaniu baterii litowej z ogniwami liderów rynku takich jak Samsung, ATL, czy LG, możesz wyruszyć w podróż nie martwiąc się o ładowanie. W stu procentach elektryczny silnik to nie tylko ważny krok w stronę ekologicznego transportu, ale też ulga dla kieszeni. 100 km jazdy tym skuterem elektrycznym nowej generacji kosztuje zaledwie 1,60 zł!

Super Soco Cu-x: Jedź i baw się!