Targi Warsaw Motorcycle Show przełożone! Poznaj nową datę

Aktualności

Stało się! W związku z pierwszym potwierdzonym w Polsce przypadkiem osoby zakażonej koronawirusem, mające się odbyć w ten weekend motocyklowe targi Warsaw Motorcycle Show zostały przełożone!

Wszystkich, którzy planowali wizytę na naszym stoisku, by bliżej zapoznać się z jednośladami elektrycznymi Super Soco już dziś zapraszamy 5-7 czerwca! Oczywiście nasi dealerzy dostępni są dla Was cały czas:)

Poniżej publikujemy oświadczenie organizatorów Warsaw Motorcycle Show:

Szanowni Państwo,

W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show z dnia 6-8 marca na 5-7 czerwca 2020.

Bezwzględnym priorytetem dla naszej firmy, jest zdrowie i bezpieczeństwo wystawców oraz odwiedzających targi w PTAK Warsaw Expo. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim wystawcom za ich solidarnośc i wsparcie.

Do informacji naszych i Państwa Gości, dokonane akredytacje, rejestracje oraz zakupione bilety pozostaną ważne i będą obowiązywały w nowej dacie, 5-7 czerwca 2020!

Ptak Warsaw Expo