Super Soco TC wzięty na warsztat. Zobacz zdjęcia!

Aktualności

Tuż przed Warsaw Motor Show w Nadarzynie jeden z naszych elektrycznych jednośladów zmienił swoje oblicze. Unikat, wrocławski dealer Super Soco we współpracy z producentem napojów chłodzących ON Lemon zaprezentowali specjalną wersję Super Soco TC.

Unikat Motorworks to autoryzowany dealer marki Super Soco we Wrocławiu

Motorower elektryczny podrasowany

– Zmodyfikowaliśmy i pomalowaliśmy subramę aby zamontować w niej mniejsze ledowe kierunkowskazy. Przenieśliśmy lampę i tablicę rejestracyjną na bok aby odsłonić całe koło – mówi Grzegorz Korczak z Unikat Motorworks.

Szersze opony nadały klasykowi Super Soco jeszcze bardziej charakternego wyglądu.

To niejedyne zmiany w stylizowanym na Cafe Racer jednośladzie. Aby zmieścić szerszą niż oryginalna oponę, dealer Super Soco zbudował customowe mocowanie koła na wahaczu.

– Przednia opona też szersza. Polakierowaliśmy proszkowo podnóżki i otapicerowaliśmy kanapę naturalną skórą w kolorze manetek – dodaje Korczak.

Wspólnie z On Lemon zapraszamy do strefy Śniadania i Gablota podczas Warsaw Motor Show w Nadarzynie

Super Soco TC na Warsaw Motor Show

Podrasowaną wersję najmocniejszego motoroweru elektrycznego w stajni Super Soco podziwiać będzie można już w ten weekend podczas Warsaw Motor Show 2019 w Ptak Expo.

Już dziś zapraszamy do strefy „Śniadania i Gablota”, gdzie będzie można orzeźwić się lemoniadami On Lemon, przy okazji podziwiając nie tylko TC, ale także Super Soco Cux- a, którego w nowej odsłonie pokaże się w Nadarzynie.

Odważny, nowoczesny design, najwyższa jakość wykonania wyróżniają Super Soco na rynku jednośladów.

Super Soco TC to jednoślad elektryczny nowej generacji. Dostarczony przez Boscha silnik o mocy 3000 W, do 160 km zasięgu oraz wydajne, przenośne baterie to tylko niektóre z jego licznych zalet.

Łatwość prowadzenia, nietuzinkowy wygląd oraz ekologiczność sprawiają, że elektrycznego i ekologicznego bakcyla połykają także ci, którzy z klasycznymi motocyklami nie mieli jeszcze do czynienia.

Warsaw Motor Show 2019 to kolejna, już piąta edycja największych targów samochodowych w Polsce i jedne z największych w Europie.