Super Soco TC PRO! Limitowana edycja, limitowana cena!

Aktualności
Super Soco TC PRO to nowy model motocykla elektrycznego, który został wprowadzony na rynek w 2021 roku. Oferowany jest przez firmę Vmoto Soco, która specjalizuje się w produkcji motocykli i skuterów elektrycznych.

 

Super Soco TC PRO został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy poszukują kompaktowego i wydajnego pojazdu o dużej mocy. Motocykl napędzany jest silnikiem o mocy 4,2 kW, który pozwala na osiągnięcie prędkości do 85 km/h. Bateria litowo-jonowa o pojemności 60 Ah pozwala na przejechanie do 100 km na jednym ładowaniu.

 

Motocykl został wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak wyświetlacz LCD, system keyless i system Bluetooth, który umożliwia połączenie z aplikacją na smartfonie.

 

Super Soco PRO ma również nowoczesny design, z agresywnie stylizowanymi reflektorami LED, sportowym siedzeniem i kolorowymi akcentami. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: biały, czarny i niebieski.

 

Motocykl jest dostępny w salonach sprzedaży Super Soco w Polsce. Cena modelu w limitowanej edycji to zaledwie 19 900 złotych.