Skuter elektryczny – który model spełni Twoje oczekiwania?

Aktualności

W dzisiejszych czasach skutery elektryczne niewątpliwie stały się symbolem niezależności i wolności. I choć obie cechy pierwotnie mogą kojarzyć nam się z młodzieńczym buntem, okazuje się, że jednoślady doskonale wpisują się w popularne i dojrzałe działania eko-friendly. Wszak oczywistym jest, że pojazdy napędzane energią elektryczną są ukłonem nie tylko w stronę naszego komfortu, ale także stanowią synonim pomocnej dłoni wyciągniętej w kierunku naszej planety. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy skuter elektryczny jest rozwiązaniem na miarę dzisiejszych czasów, dobrze trafiłeś! W tym artykule zaprezentujemy Ci jednoślady dostępne w naszej ofercie i przedstawimy ich podstawowe zalety. Zainteresowany? Wspaniale! Serdecznie zapraszamy do lektury.

Skuter elektryczny TC – Oferta Super Soco

Pierwszym jednośladem dostępnym w naszej ofercie jest model TC, który uznawany jest za prawdziwy ekskluzywny klasyk. Wszystko za sprawą jego nietypowego wyglądu – TC jest stylizowany na model retro, dzięki czemu jego design niewątpliwie wpisuje się w standardy miłośników lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Wiemy jednak, że wygląd to nie wszystko; i dobrze, ponieważ wnętrze prezentowanego przez nas skutera elektrycznego robi równie duże wrażenie. Jednoślad został wyposażony w wysokowydajny 17’’ silnik marki Bosch, dzięki czemu duża moc wyjściowa i szybkie przyspieszenie nie stanowią żadnego problemu. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć również o akumulatorze litowym wysokiej pojemności, który został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi standardami… transportu lotniczego. Jeśli zatem chcesz posiąść tę wyjątkową maszynę na własność, koniecznie odwiedź wskazaną powyżej zakładkę i sprawdź, jakie parametry kryje w sobie skuter elektryczny TC.

Model TS – Stworzony, by cieszyć

Nie jesteś fanem retro klimatów? Spokojnie – w naszej ofercie znajdą się również pojazdy, które zrobią na Tobie wrażenie! Jesteśmy przekonani, że doskonałym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest wyjątkowy model TS, który powszechnie uznawany jest za nowatora miejskiej mobilności. Wszystko za sprawą wysokowydajnego silnika marki Bosch oraz baterii litowej o dużej pojemności. TS charakteryzuje się nowoczesnym designem, na który składają się następujące elementy: dynamiczne światła LED, trzystopniowe podnóżki kierowcy, inteligentna boczna stopka, podwójna rama motocykla wyścigowego oraz regulowane centralne tylne zawieszenie. Warto zaznaczyć, że skuter elektryczny TS cechuje się ponadprzeciętną odpornością na zmienne warunki pogodowe oraz porę dnia, a co za tym idzie, będzie doskonałym kompanem zarówno podczas miejskich podróży, jak i dzikich wojaży. Kliknij we wskazaną powyżej zakładkę i poznaj jego szczegółową prezentację.

Skuter elektryczny CUx – Jedź i baw się

A może sportowe modele również do Ciebie nie przemawiają? W takim razie powinieneś czym prędzej sprawdzić nasz klasyczny model CUx. Cechuje się on wyjątkowo prostym designem, a, jak powszechnie wiadomo, w prostocie tkwi prawdziwa siła! CUx został wyposażony w zintegrowany system świetlny 3w1 (światła pozycyjne, kierunkowskazy i hamowanie), co znacząco wpływa na doskonałą widoczność oraz bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo wskazany skuter elektryczny daje możliwość ergonomicznej pozycji jazdy, co jest niewątpliwym ukłonem w stronę wysokich kierowców, ale nie tylko. Cyfrowy przełącznik, wielofunkcyjny schowek pod siedzeniem i wysoka sprawność energetyczna – czego chcieć więcej? Szczegółowe informacje na temat owego modelu znajdziesz w dedykowanej zakładce, którą wskazaliśmy powyżej.

TC Max – Nieokiełznana energia

Chcesz dołączyć do szybkich i wściekłych? Szukasz pojazdu o dużej mocy? W takim razie zapoznaj się ze specyfikacją modelu TC Max. To wyjątkowy motocykl elektryczny z autorskim projektem centralnego silnika, dzięki któremu możesz uzyskiwać ponadprzeciętne osiągi. Warto jednak zwrócić uwagę również na wygląd zewnętrzny wskazanego modelu. Wszak połączenie innowatorskich technologii z nowoczesnym designem w tym przypadku stanowi idealną symbiozę. Sportowy look, duża moc i komfort – wszystkie te aspekty sprawiają, że TC Max jest motocyklem elektrycznym, który spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców. Jeśli zatem chcesz poznać więcej informacji na jego temat, koniecznie kliknij we wskazaną powyżej zakładkę i zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją.