Mocniej, szybciej, dalej! Nowe modele Super Soco elektryzują podczas EICMA 2019

Aktualności

Vmoto, światowy lider rynku jednośladów elektrycznych klasy premium zaprezentował nowości na 2020 rok. Pierwszy skuterowy odpowiednik klasy 125 cc w Super Soco CPx oraz dostawczy E-max VS1 z miejsca zyskały podziw wśród uczestników największych w Europie targów motocyklowych EICMA 2019 w Mediolanie.

Super Soco Cpx – City Power!

171 Nm. momentu obrotowego, 140 km zasięgu i 90 km/h prędkości maksymalnej. Dzięki swoim parametrom, CPx otwiera nowy rozdział w historii skuterów elektrycznych.

Tym, co czyni CPx game changerem elektrycznych skuterów są baterie. Nowość od Super Soco mieści aż dwa akumulatory 60 V / 45A. Dzięki możliwości korzystania z obu jednocześnie można nim przejechać nawet 140 km na jednym ładowaniu! Miłośnicy dłuższych wycieczek już nie muszą dłużej czekać na pojazd dla siebie. Wystarczy, że podczas podróży zatrzymamy się na obiad, kawę, czy krótką drzemką – wystarczą 3,5 godziny i możemy jechać dalej bez obaw o stan naładowania pojazdu.

Elektryczna 125 od Super Soco nie boi się porównań ze swoimi spalinowymi odpowiednikami. Osiąga maksymalną prędkość 90 km / h i na dodatek robi to z płynnością, jakiej próżno szukać w benzynowych pojazdach. Dostarczany przez Boscha 4000 W silnik i wspaniały początkowy moment obrotowy, 171 Nm. wynoszą CPx-a ponad konkurencję.

Oczywiście, Cpx to także doskonała stylistyka. Sportowa sylwetka, podkreślająca innowacyjność, nietypowy kształt przedniej szyby, podwójny, naszpikowany technologią przedni reflektor a jednocześnie charakterystyczne, znajome rysy Super Soco sprawiają, że Cpx elektryzuje jeszcze przed pierwszym ruchem manetki.

Emax VS1 – Dostarczamy z przyjemnością

VS1 to szybki, silny i niezawodny skuter dostawczy gotowy na każde warunki. Stworzony do pracy jednoślad elektryczny Vmoto wyposażony został we wszystkie cechy niezbędne dostawczemu pojazdowi 2020 roku.

Producentem przyświecała myśl: wydajność jest najważniejsza, którą widać na pierwszy rzut oka: z przodu duży 70-litrowy „kosz” z pewnością przyda się do transportu gabarytów o masie do 30 kg. Z tyłu z kolei, zamontowano solidny bagażnik, którego niezawodność potwierdziły liczne testy wytrzymałościowe. Dzięki unikalnej konstrukcji całkowita ładowność VS1 wynosi 150 kg (nie licząc kierowcy!).

Wyposażony w 4000W silnik elektryczny skuter to cicha i ekologiczna rewolucja jednośladów dostawczych. 60 – woltowa (przy 45Ah) bateria ATL zapewnia niezawodną pracę przez nawet 150 km. Innowacją jest system szybkiego ładowania, dzięki któremu VS1 staje się gotowy w 100% do dalszej pracy już po 3,5 godziny!

Super SocoTSx – jeszcze bardziej drapieżny

Szybciej, mocniej i równie elektryzująco. Tak w skrócie można opisać TSxa, kolejną nowość Super Soco zaprezentowaną podczas EICMA 2019. Odświeżony, elektryczny odpowiednik klasy 50cc zyskał mocniejszy 3000W silnik Boscha, oraz nowy, jeszcze bardziej drapieżny wygląd, który w pełni oddaje jego agresywny charakter już od pierwszego. ruchu manetki.

Oczywiście, wersja „x” zachowała najlepsze cechy starszego rodzeństwa. Podobnie jak TSem, tak też TSxem, dzięki możliwości korzystania z dwóch baterii jednocześnie, można przejechać do 160km na jednym ładowaniu, a koszt przejechania 100 km to mniej niż 2zł.

Super Soco CUX – wypożycz i baw się

Zmiany nie ominęły też Super Soco CUX-a. Pierwszy skuter w stajni Super Soco zyskał nową szatę kolorystyczną, nawiązując do światowych trendów. Nadążając za nieustannie rozwijającym się rynkiem wypożyczalni Super Soco przygotowało specjalną wersję skutera, dostosowaną do e-sharingu.

Nie bez przyczyny Mediolan był miejscem, gdzie e-sharingowy Cu-x pokazał się światu. Właśnie to włoskie miasto było pierwszym miejscem, gdzie już od maja 2019 można wypożyczyć Super Soco na minuty.

Dzięki niezwykle wydajnemu silnikowi Boscha o mocy 2788 W, lekkiej i przenośnej (tylko 10,5 kg!) baterii litowo – jonowej oraz wyposażeniu w najnowsze technologie (dedykowana aplikacja, port USB, rejestrator jazdy) Cu-x jest idealną odpowiedzią na zakorkowane miasta.

Super Soco Polska

Wyłącznym importerem marki Super Soco w Polsce jest firma Karbon 2 Sp. z o.o.  Spółka już od ponad 20 lat stawia na pojazdy zasilane energią elektryczną, rozwijając własne Centra Pojazdów Elektrycznych w Zabrzu oraz Gdańsku. W ofercie katowickiej firmy znajdują się m.in. czterokołowce uznanych marek takich jak Yamaha, Eagle, czy Marshell.  Rozbudowaną sieć dealerską uzupełniają punkty serwisowe na terenie całego kraju.