Miejski drapieżnik i klasyk w nowym wydaniu. Super Soco zaprezentowało nowe modele

Aktualności

Super Soco TS  Street Hunter oraz Super Soco TC Wanderer – tak nazywają się nowe modele jednośladów elektrycznych Super Soco, zaprezentowane podczas światowej premiery w Mediolanie.  Są to nowe, motocyklowe wersje modeli TC i TS, które do tej pory były homologowane jako motorowery elektryczne (odpowiedniki klasy 50cc)

Super Soco TS Street Hunter – miejski drapieżnik

Wg raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego W całym 2020 roku zarejestrowano 40 155 nowych jednośladów czyli więcej o 4,9% niż w roku 2019.  Na polskie drogi wyjechało też 2833 nowych „elektryków”, a najpopularniejszym motocyklem elektrycznym w Polsce został Super Soco TC Max. Nic więc dziwnego, że producenci rozwijają gamę elektrycznych odpowiedników 125cc.

Pierwszą nowością jest Super Soco TS Street Hunter. Podobnie jak jego „starszy brat”, stylizowany jest na „nakeda”.  Sportowy, agresywny wygląd, widoczny chociażby w nowym designie reflektora przyciąga uwagę od pierwszego spojrzenia. Nowy TS ma także szerszą gamę kolorów. Prócz czarnego dostępne będą także: szary biały oraz niebieski.

Największą zmianą jest jednak silnik – 2,5 kW, czyli 3,4 KM, który zapewnić ma nawet 180 N.m. momentu obrotowego, a także optymalną w miejskich warunkach prędkość maksymalną 75 km/h. Dzięki możliwości wykorzystania dwóch baterii jednocześnie oraz baterii na licencji ATL (60V32Ah) jedno ładowanie ma wystarczyć na przejechanie nawet 200 km!

Super Soco TC Wanderer – klasyka w nowym wydaniu

Zwycięskiego składu się nie zmienia – do takiego wniosku mogli dojść producenci Super Soco TC. Nowa generacja tego popularnego elektrycznego cafe racera przeszła raczej ewolucyjne niż rewolucyjne zmiany. Główną zmianą jest homologacja – nowy TC będzie odpowiednikiem spalinowej klasy 125cc, co pozwoli na większą swobodę podczas miejskich wędrówek… ale nie tylko. Motocykl wyposażono też w aluminiową osłonę chroniącą jego organy wewnętrzne podczas jazdy poza asfaltem, czyniąc z TC Wanderera idealny pojazd na ciche wypady np. do lasu.

Podobnie jak nowy TS, Super Soco TC ma moc 2,5 kW, czyli 3,4 KM. Umieszczony w kole silnik zapewnić ma nawet 180 N.m. momentu obrotowego, a także optymalną w miejskich warunkach prędkość maksymalną 75 km/h. Dzięki możliwości wykorzystania dwóch baterii jednocześnie oraz baterii na licencji ATL (60V32Ah) jedno ładowanie ma wystarczyć na przejechanie nawet 200 km!

Super Soco Cpx – nowość 2021

Jako wyłączny importer Super Soco w Polsce informujemy, że zaprezentowane zostały modele koncepcyjne, które na europejskie ulice wyjadą najprawdopodobniej w 2022 roku.
Zaprezentowane podczas premiery nowości będą dostępne w sprzedaży najprawdopodobniej w przyszłym sezonie, jednak już teraz warto zobaczyć, co planuje producent najpopularniejszej marki motocykli elektrycznych w Polsce!
Przypominamy także, że już wiosną pojawi się w Polsce długo oczekiwany skuter elektryczny CPx – pierwszy skuterowy odpowiednik klasy 125cc w stajni Super Soco.

 

171 Nm. momentu obrotowego, 140 km zasięgu i 90 km/h prędkości maksymalnej. Dzięki swoim parametrom, CPx otwiera nowy rozdział w historii skuterów elektrycznych.

Tym, co czyni CPx game changerem elektrycznych skuterów są baterie. Nowość od Super Soco mieści aż dwa akumulatory 60 V / 45A. Dzięki możliwości korzystania z obu jednocześnie można nim przejechać nawet 140 km na jednym ładowaniu! Miłośnicy dłuższych wycieczek już nie muszą dłużej czekać na pojazd dla siebie. Wystarczy, że podczas podróży zatrzymamy się na obiad, kawę, czy krótką drzemką – wystarczą 3,5 godziny i możemy jechać dalej bez obaw o stan naładowania pojazdu.

Zapraszamy do naszych dealerów. Umów się na jazdę testową już dziś!