Superbohaterowie zasługują na superwsparcie od Super Soco!

Aktualności

Właśnie dlatego Karbon 2 sp. z o.o., wyłączny importer marki jednośladów elektrycznych Super Soco, postanowił wesprzeć ich w codziennych dojazdach do pracy i upragnionych powrotach do domów poprzez udostępnienie swoich pojazdów na darmowe wypożyczenia na terenie Warszawy, Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii oraz Trójmiasta.

Zwinny, inteligentny skuter Cux, szybkie i eleganckie motorowery elektryczne TS i TC oraz motocykl elektryczny nr 1 w Polsce w 2019 TC Max – to pojazdy, które będą służyć medykom. Do ich prowadzenia nie jest wymagane prawo jazdy (z wyjątkiem TC Maxa – gdzie konieczne jest minimum prawo jazdy kat. B powyżej 3 lat)

Aby wziąć udział w naszej akcji należy zgłosić się do Super Soco Polska mailowo (handlowy@serwerpro.home.pl), telefonicznie (881 962 617)
lub za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, wypełnić formularz darmowego wypożyczenia. Po uzgodnieniu dogodnego terminu nastąpi przekazania pojazdu.

Super Soco TC Max to najczęściej rejestrowany motocykl elektryczny w Polsce w 2019 roku.

Jedynym segmentem, który opiera się negatywnym skutkom COVID-19 są jednoślady elektryczne, takie jak Super Soco.

Trzeci miesiąc tego roku zamknął się z 370 rejestracjami motorowerów elektrycznych wobec 324 w marcu 2019 (+14,2%). Rozwija się też rynek motocykli elektrycznych. (14 nowych rejestracji wobec 8 rok wcześniej).

Ogółem w marcu 2020 zarejestrowano 2157 nowych jednośladów wobec 4025 w marcu 2019. Oznacza to spadek o 46,4%. Na tę liczby złożyło się 1350 motocykli oraz 807 motorowerów.