Elektryczny skuter? Ależ oczywiście! Podpowiadamy, gdzie znajdziesz najlepsze propozycje

Aktualności

Na co dzień musisz przeciskać się przez zatłoczone ulice i wiecznie stoisz w korkach. Podróżujesz zwykle sam – do pracy, na małe zakupy, na spotkanie ze znajomymi. Często masz problem ze znalezieniem miejsca parkingowego, bo Twój samochód zajmuje sporo przestrzeni. Jeśli w przynajmniej w 2 z 3 powyższych stwierdzeń widzisz siebie – mamy dla Ciebie rozwiązanie, które odmieni Twoje życie! Przestaw się na skuter, a dokładniej elektryczny skuter. W trosce o środowisko i… swoją kieszeń.

Życie w mieście to nie bajka… zwłaszcza dla właścicieli dwuśladów

Życie w mieście ma swoje wady i zalety. Jesteś bliżej ważniejszych wydarzeń, sklepów, restauracji i ogólnie pojętego życia towarzyskiego. Ale też nieustannie tkwisz w korkach, przemierzając w ślimaczym tempie krótkie odcinki od świateł do świateł. Zużywasz przy tym paliwo, którego cena wciąż rośnie – a raczej nie zapowiada się, żeby miało się to zmienić. Do tego ciągle napotykasz problem braku wolnych miejsc parkingowych, więc czasem musisz okrążyć kilka razy osiedle, nim będziesz w stanie zaparkować gdziekolwiek w miejscu do tego przeznaczonym. Brzmi znajomo? Wiemy, o czym mowa, sami tego niejednokrotnie doświadczamy. Znamy jednak rozwiązanie Twoich problemów, dzięki któremu będziesz w stanie szybko przemieszczać się z punktu A do punktu B, łatwiej znajdziesz miejsce parkingowe i przede wszystkim oszczędzisz sporo pieniędzy. Zainteresowany? Naszym rozwiązaniem jest… skuter elektryczny.

Zamień samochód na jednoślad

Zastanawiasz się, czy w ogóle warto zamieniać samochód osobowy na jednoślad, w dodatku elektryczny? My już wiemy, że tak! Oto największe zalety wynikające z posiadania skutera elektrycznego:

  1. Dla środowiska:
  • Brak emisji spalin – napęd elektryczny zyskuje na popularności m.in. za sprawą zerowej emisji spalin w trakcie użytkowania pojazdów. Nie tracą one przy tym na mocy. Zyskujesz czystsze powietrze. Szacuje się, że 1 na 9 zgonów na świecie powoduje zanieczyszczone powietrze (smog).
  1. Dla Ciebie:
  • Cicha praca silnika, przyspieszenie – skutery elektryczne nie generują hałasu, za to przyspieszają od zera w bardzo szybkim tempie dla zwiększenia doznań z jazdy, nawet w mieście.
  • Niski koszt eksploatacji – na chwilę obecną koszt przejazdu 100 km wyniesie Cię mniej więcej 2 złote. Ceny za media stopniowo pną się w górę, ale nie tak szybko, jak ceny paliw – niedługo każdy będzie rozglądał się za pojazdami hybrydowymi lub elektrykami, żeby obniżyć koszty dojazdu do pracy.
  • Mniejsza awaryjność, łatwe ładowanie baterii – choć zasięg pracy baterii waha się w okolicach 100 km na jednym ładowaniu, to demontaż i załadowanie baterii jest proste i nie wymaga przejażdżki na stację paliw – możesz to zrobić w zaciszu domowym.
  • Częściowy zwrot kosztów – od 2 lipca 2021 ruszyła akcja rządowa dopłat do elektryków – więcej szczegółów znajdziesz na stronie Super Soco w zakładce „aktualności” (link: pl/category/aktualnosci/).

Gdzie znaleźć skuter elektryczny, który sprosta Twoim oczekiwaniom?

Zapoznaj się z ofertą skuterów elektrycznych najnowszej generacji Super Soco – propozycje modeli znajdziesz na stronie supersoco.pl. Producent jednośladów napędzanych elektrycznie posiada w swojej ofercie rozwiązania skrojone na każdą kieszeń. Znajdź model swojego przyszłego skutera i skontaktuj się z dealerem w Twojej okolicy. Pełną ofertę ponad 30 lokalizacji w całej Polsce odnajdziesz na stronie producenta.

Dodatkowo Super Soco dysponuje akcesoriami, dzięki którym każda przejażdżka Twoim skuterem elektrycznym będzie czystą przyjemnością. Jeśli nie masz pewności, czy elektryczny jednoślad jest rozwiązaniem dla Ciebie – umów się na jazdę testową już dziś!